מדפסת משולבת

פעם היינו מצלמים במצלמה, מדברים במכשיר טלפון, שומעים מוזיקה בטייפ, מקבלים המלצות לנתיבי נסיעה ממכשיר GPS במכונית, עושים חשבון במחשבון, בודקים את השעה בשעון ועוד כהנה וכהנה מכשירים שכיום משתלבים בצורה מושלמת במכשיר יחיד – טלפון חכם.

בדומה, מכשירים משרדיים שבעבר עשו פעולה אחת כל אחד משתלבים באחד: מדפסת משולבת.

מה זה מדפסת משולבת?

מדפסת משולבת היא מכשיר שכולל סורק, פקס, מכונת צילום וכמובן גם מדפסת. מדובר כיום בסטנדרט בעולם העסקי, במוצר בסיס שכבר קשה לדמיין עסק פועל בלי כמה וכמה יחידות שלו במשרדים השונים.

הרי אין הגיון שחברות וארגונים ירכשו את כל המכשירים בנפרד, יניחו אחד על השולחן, שני על הכוננית, שלישי על המדף ורביעי על הרצפה ליד העציץ. להבדיל ממה שהיה נהוג עד השנים האחרונות, כבר לא תמצאו יותר מדי עסקים שמחזיקים מכונת צילום אחת גדולה, שני סורקים, כמה פקסים מפוזרים ופה ושם וגם איזו מדפסת או שלוש. המשמעות של הפיזור הזה היא חוסר יעילות משווע: כל אחד צריך לבצע את הפעולה מהמשרד שלו ואז לגשת למכשיר מרוחק במקרה הטוב, לבקש מהעובדים במזכירות שיבצעו את הפעולות הפשוטות האלה עבורנו במקרה הבינוני, או לגשת למכשיר, לעמוד בתור ולהמתין עד שיגיע הרגע בו ניתן להניח את הנייר הבודד שלנו ולצלם אותו בשלושה עותקים.

זה גם תופס הרבה יותר מקום, גם מכביד על העבודה ועל היעילות שלה, וגם עולה הרבה הרבה יותר כסף.

נוח, יעיל וידידותי למשתמש

רוב המדפסות המשולבות הקיימות כיום בשוק הן מבית היוצר של המותגים המובילים בעולם, חברות הענק המפורסמות שמציידות עסקים בכל העולם במכשירים אלקטרוניים מכל מיני סוגים. המדפסות המשולבות לא מתפשרות על האיכות ועל הדיוק הגבוהים של כל אחת מהפעולות הכלולות בתוכן, ואף משכילות לשלב ביניהן בצורה יעילה וברורה, בעזרת ממשק נוח וידידותי למשתמש שקל לכל אחד לתפעל ולהבין אותו, וזה נכון גם לטכנופובים מבינינו או לאנשים שסתם לא אוהבים לתפעל מכשירים אלקטרוניים.

למה מדפסת משולבת?

בעזרת מדפסת משולבת ניתן לבצע את כל הפעולות מהמשרד – כמה קל, כמה נוח, כמה פשוט.

מדפסת משולבת גם מתאימה ללקוחות פרטיים המעוניינים לבצע כמה מהפעולות האלה מהבית, מה שעד לאחרונה נחשב לחלום, בעוד שהמציאות הייתה שמבצעים אותן מהמשרד, כי למי היה בבית גם סורק, גם פקס, גם מכונת צילום וגם פקס? מדובר הרי בבית פרטי ולא במפעל. אבל הנה, עכשיו זה לא רק אפשרי, אלא מתבקש.

הוורסטיליות הזו אף מאפשרת לעסקים עצמאים לתפקד כעסקים רציניים לכל דבר ועניין ולהתחרות בחברות גדולות יותר מבלי להתפשר על השירות המקצועי. במקום לגשת לסניף הדואר הקרוב או להוציא אלפי שקלים על מכשור מתאים, בכמה מאות שקלים בודדים אפשר להעביר מסמכים ולקבל אותם, דרך מדפסת משולבת הממומשקת ישירות עם המחשב, נייד או נייח.

לחיצה, עוד לחיצה, והופ, אנחנו מרגישים שאנחנו אכן חיים במאה ה-21 והאפשרויות הן בלתי מוגבלות.

איך בוחרים מדפסת משולבת?

לפני שמבצעים רכישה, חשוב לבחון את האפשרויות הרבות הקיימות בשוק, לבקש פרטים על המותגים השונים, יתרונותיהם וחסרונותיהם, לברר מה הם השילובים השונים, אילו ביקורות צרכנים ישנן על כל מותג ומותג, וכמובן להשוות מחירים. כדאי לרכוש את המדפסת המשולבת רק לאחר שעשינו את כל זאת ואנחנו יודעים איזה מכשיר הוא המתאים ביותר עבורנו, בהתאם לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלנו.

המידע הזה קיים ונגיש לכל מי שמחפש והוא יכול למנוע עוגמת נפש או עסקה לא כדאית ששילמנו עליה יותר מכפי שהיינו צריכים לשלם. אז עכשיו זה הזמן להתקדם לעתיד ולהשתדרג למדפסת משולבת יעילה, איכותית וכן – גם זולה.


© 2014: צמצם - אתר המאמרים על צילום ואירועים