כיצד אפשר להשיג מראה נשי יותר בטיפול אסתטי?

מראה נשי ועדין הוא כזה שניתן להשיג בשתי דרכים עיקריות: דרך גנטיקה נשית ועדינה שעמה נולדנו, או דרך טיפולים קוסמטיים או טיפולים אסתטיים. כיום רבים רוצים להשיג את המראה הנשי והעדין והם פונים לתחום הרפואה האסתטית על מנת להשיג את המראה הכה מבוקש. אבל מהם הטיפולים האסתטיים הפופולאריים ביותר למראה מסוג זה? הכל בהמשך.

עיבוי שפתיים – מראה נשי הוא כזה הניחן בשפתיים חושניות ובשרנית. ולכן אחד הטיפולים הפופולאריים בתחום הרפואה האסטטית הוא טיפול עיבוי שפתיים. עיבוי שפתיים מתרחש בדרך כלל על ידי הזרקת חומצה היאלורנית לשפתיים וזאת חומצה שדומה לרקמת הקיימת בעור, והיא מוסיפה רקמה טבעית שמסירה קמטים בשפתיים, ותורמת לשפתיים נפח ולחות. עיבוי שפתיים ניתן לבצע בכל גיל החל מגיל 18.

טיפול לעיצוב קו הלסת – קו הלסת הוא זה שמקנה את המראה הנשי והאצילי ולכן חשוב שהוא יהיה יפה ומעוצב. עיצוב קו לסת היא פרוצדורה קלה במיוחד שנמשכת מספקת דקות שבה מעצבים את קו הלסת באמצעות סיליקון, או חומרי מילוי טבעיים ובכך מקנים קו לסת נשי ועדין.

מילוי שקעים מתחת לעיניים – כאשר העור מתחת לעיניים שלנו רענן המראה של העור מתחת לעיניים הופך לנשי, צעיר ועדין. ולכן עוד אחד מהטיפולים האסתטיים הנפוצים הוא מילוי שקעים מתחת לעיניים. בטיפול זה מאבחנים את הסיבה לכהות, ולאחר מכן מתאימים שיטת טיפול להבהרת הכהות כאשר בין השיטות השונות: פילינג, שימוש בקרם לחות מיוחד, טיפות עיניים מיוחדות ועוד.

הרמת לחיים – נשים חינניות מאופיינות בלחיים מורמות ומעוצבות. שיטה להקניית מראה נשי היא באמצעות הרמת לחיים שבה מבצע המנתח הפלסטי חתך קטן שדרכו מורמת הלחי ומקובעת על העצם. בנוסף ניתן למלא את הלחי ולעצב אותה על ידי הזרקת חומרי מילוי טבעיים או מלאכותיים ללחי המשפיעים על עיצוב הלחי לתקופות שונות. בכך ניתן לקבל מראה נשי ומעוצב לפנים.

לסיכום, אם את רוצה להקנות לפנייך מראה נשי, צעיר יותר ורענן הרבה יותר, תוכלי ליהנות משלל טיפולים אסתטיים שיכולים לסייע למראה פנייך ולבצע אותם בקלות וכמעט ללא טרחה, זמני החלמה או כאב.


© 2014: צמצם - אתר המאמרים על צילום ואירועים