שיטות של הסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות כבר מזמן איננה בגדר חלום, ויש הרבה נשים וגברים שמוכנים להשקיע כסף וזמן על מנת להיפטר מהשיער המיותר לנצח. אז מהן השיטות להעלים את השיער המיותר?

הסרת שיער בלייזר:

בשיטת הלייזר, מדובר על קרני אור אשר מוליכות חום, נספגות בפיגמנט של השערה, והורסות את זקיק השערה. אולם יש לקחת בחשבון כי באחוז מועט של המקרים השיער חוזר לגדול, ואי אפשר להגיע לתוצאה של הסרת שיער לצמיתות
לגמרי. בנוסף, לא כל סוג שיער הוא מתאים למטרת הסרת שיער בלייזר, ויש סוגי שיערות כמו למשל שיער בהיר או לבן שלא ניתן להסיר בשיטה זו. כמו כן, חשוב מאוד שהעור לא יהיה שזוף כאשר מבצעים את הטיפולים משום שדבר זה עלול לפגו בהצלחה שלהם. על כן, אם מבצעים את הטיפולים בתקופת הקיץ, יש להקפיד לעשות שימוש בקרם הגנה.

הסרת שיער באמצעות קרני אינפרא – אדום:

זהו מכשיר אשר מקרין חום חלש יותר מאשר החום של קרני הלייזר, ולכן הפעולה תהיה יחסית יותר איטית. את המכשיר ניתן למצוא אצל קוסמטיקאיות והוא נגיש וזול יותר מאשר הסרת שיער בלייזר. אולם, יש לקחת בחשבון כי קרני האינפרא אדום יכולות לזהות שיער עדין יותר ובכך הן יכולות להשיג תוצאות יותר טובות מאשר הלייזר. אך עם זאת, התהליך של הסרת שיער בשיטה זו הוא יותר ארוך ויכול גם להימשך כשנה. כמו כן, ברוב הפעמים התוצאות הן לא מושלמות ויש להשלים את הטיפול בשיטות אחרות.

אפילציה:

בתהליך זה של הסרת שיער עושים שימוש במחט חשמלית חמה אשר מחממת את זקיק השערה והורסת אותה. שיטה זו מתאימה גם להסרת שיער לבן או בהיר. אולם, יש לקחת בחשבון כי בשיטה זו עושים שימוש בעיקר על שטחים קטנים, שכן היא עובדת על כל שערה בנפרד.

שיטות של הסרת שיער לצמיתות

© 2014: צמצם - אתר המאמרים על צילום ואירועים