האם לקנות מחשב חדש או מחשב מחודש

מחשב חדש או מחשב מחודש – מאמר שנכתב ע״י בעלי האתר http://www.recomp.co.il

בפני אלו אשר מעוניינים לרכוש מחשב חדש או מחודש עומדות כמה אפשרויות לרכישה: ניתן לרכוש מחשב חדש מהקופסא, על פי הצרכים האישיים, ועל פי התכונות הנדרשות מן המחשב, ניתן לרכוש מחשבים יד שניה מאנשים אשר אינם זקוקים למחשב הישן יותר, וניתן גם לרכוש מחשב מחודש. מחשב מחודש הוא מחשב אשר נעשה בו שימוש, כלומר הוא מחשב יד שניה, אך הוא עבר במעבדת מחשבים איכותית, וקיבל טיפול מקצועי על מנת להפוך אותו לפועל ומתפקד. חידוש של מחשבים היא אינה פעולה של מה בכך, והיא מצריכה ידע נרחב בתחום החומרה, שליטה בכלל הרכיבים הפנימיים של המחשב, ידע במכניקה ובאלקטרוניקה ועוד. כל מחשב מחודש עובר תהליכי שדרוג בכל הרמות, על מנת ליצור ממנו מחשב שאינו נופל בביצועים מחדש.

מה הם היתרונות ברכישה של מחשב מחודש?

לרכישה של מחשב חדש ישנם יתרונות ברורים, ואכן רבים אשר מעוניינים לרכוש מחשב בוחרים באפשרות הזו. אולם, לרכישה של מחשבים מחודשים מגוון גדול של יתרונות, שאינם נופלים מרכישה של מחשב חדש:

  • מחיר: בראש ובראשונה, היתרון הגדול ביותר ברכישה של מחשב מחודש הוא המחיר. המחשבים המחודשים זולים בצורה משמעותית ממחשבים חדשים, אך אינם נופלים מהם בביצועים, כך שתוכלו ליהנות מכל העולמות. אל תפחדו לרכוש מחשבים מחודשים בגלל מחירם הנמוך, זה הוא הוא רק יתרון ממנו תוכלו ליהנות.

  • ודאות: היתרון השני המשמעותי ברכישה של מחשבים מחודשים הוא הוודאות שלכם לגבי המוצר. כאשר אתם באים לרכוש מחשב יד שניה מאדם פרטי, אין לכם מושג כיצד השתמשו בו, ומה עבר המחשב. אולם מחשבים מחודשים הם מחשבים שעברו בדיקות ותיקונים במעבדה מסודרת, על ידי אנשי מקצוע מלומדים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי אתם רוכשים מחשב איכותי ומתפקד.

  • שמירה על איכות הסביבה: לבסוף, רכישה של מחשבים מחודשים מאפשרת תרומה לשמירה על איכות הסביבה. שאריות הפירוק של מחשבים ישנים אינם מושלכים כפסולת המזהמת את הסביבה, אלא מועברים למפעלים ולמעבדות בחו״ל, אשר ממחזרות אותם ומתקינות אותם על גבי מחשבים מחודשים.

מדוע כדאי לרכוש מחשב מחודש דווקא אצלנו בחברת ריקומפ?

אנחנו בחברת ריקומפ מציעים מגוון רחב של מחשבים מחודשים למכירה. אנו רוכשים מחשבים ישנים, שולחים אותם למעבדה המיוחדת שלנו, מאוששים אותם, מתקינים להם חלקים חדשים, והופכים אותם שוב למצויינים לשימוש. למעשה, המעבדה המיוחדת שלנו מעסיקה מגוון רחב של אנשי מקצוע מומחים, אשר תפקידם הוא לאסוף חלקים ישנים ורכיבי אלקטרוניקה שונים, ולשפר ולשדרג באמצעותם מחשבים יד שניה. למעשה, בין כל יתר שירותי המחשב שאנו מעניקים, אנו מייצרים מחשבים מחודשים כבר שנים רבות, מאחר ואנו מאמינים בלהעניק ללקוח מוצר טוב, איכותי ושמיש, במחירים נוחים. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מחשבים מחודשים, כאשר כל מחשב מחודש עולה על צרכים שונים, וכל אחד יכול לבחור את המחשב המתאים בעבורו.© 2014: צמצם - אתר המאמרים על צילום ואירועים