הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בפנים

חלקה לנצח, ללא דאגות, בלי מחשבות מיותרות אם רואים, ואם השמש מבליטה את השיער בפנים  או לא…. זה מה שכל אחת רוצה ומייחלת בעבורה. עם התפתחות הטכנולוגיה וכניסת העולם הטכנולוגי למאה ה-21, תוכל למצוא כל אישה את הפתרון ש”יציל ” אותה מרגעי המבוכה והחשש. הסרת שיער בפנים הינה סוגיה המוכרת למרבית נשות העולם כיום וגם בעבר, כשעוד נהגו לחמצן את שיערות הפנים (לא מומלץ ). הפיתוחים שהביאו עמם העשורים האחרונים, הגיעו לרמה כל כך גבוהה של יכולות וזאת נוכל לראות בהמצאת הלייזר, הלייזר  הינו אחת השיטות היעילות, הנפוצות והפופולאריות  ביותר בקרב נשות העולם להסרת שיער הפנים, וזאת משום שעור הפנים כפי שידוע לכולנו מושפע מכל כך הרבה גורמים לדוגמא : עור הפנים מושפע  מהשינויים ההורמונאליים, ממצב גנטי של סוג העור כמו עור שמן ויבש, תזונה, תרופות, עישון ועוד המון גורמים שונים שלעיתים אפילו שלא תלויים בנו.

הלייזר פותח במיוחד לאזורים רגישים תוך מתן תשומת לב ודגש חזק על-עור הפנים הרגיש. ולכן כיום יותר  נשים ויש לציין גם גברים, פונים אל מכוני הלייזר השונים וכבר אינם מסתמכים על הפתרונות הישנים והכואבים  כגון : שימוש בשעווה,  פינצטה, הבהרת שיער הפנים, או אף גילוח הפנים. כמובן שמי  שכן  התנסתה בעבר ב”פתרונות” הללו  או אפילו  עודה  מתנסה או חושבת על זה, אנו יכולים לומר, וממקורות ראשונים שהחוויה לך ולעור הפנים שלך  כרוחה  בסבל רב, אדמומיות, פציעת העור כוויות ולפעמים אף נזקים בלתי הפיכים לעור הפנים , לכן אנו ממליצים לך להפסיק את התלות בחומרים ובפתרונות לא כל כך נעימים אלו המלווים בחוסר שביעות רצון. ומזמינים אותך להתקדם ולהתרשם מהדרך  הטובה והיעילה  ביותר  ל- הסרת שיער בפנים והיא כמובן באמצעות לייזר.

כיום עם כל ההתמודדויות ומטלות במהלך היום חשוב מאוד שראשנו לא יהיה טרוד במחשבות שווא, ולכן  גיל או מין כבר  אינם גורם רלוונטי, משום שכולנו בעידן המודרני תמיד שואפים להיראות במיטבנו, אם זה אל מול הלקוחות שלנו או אם זה עם הבעל או האישה בביקור רומנטי בים, תמיד נרצה להיות חלקים ונעימים למגע ללא כל חששות ומחשבות טורדניות. למזלנו הגדול הפוטנציאל של הלייזר מובן כיום לכל מכוני הטיפוח הטובים והמוכרים ולכן נוכל להיות אלו שמחליטים ובוחרים למי, ולאן ללכת, לאיזה מומחה ולאיזו קליניקה נח ומתאים לנו. כמובן נוכל גם להשוות ולמצוא את המחירים הסבירים המתאימים לכיסנו, כי  כשיש כל כך הרבה מכוני  טיפוח המתמחים  בהסרת שיער  בפנים בלייזר- כך גם גדלה התחרות ויורדים המחירים (לטובתנו!).

הסרת שיער בפנים עם מכשור חדיש של לייזר במכון מפותח ומוכר  אשר נמצא תחת השגה ופיקוח זוהי  הדרך הנכונה  להסיר את שיער הפנים,  ישנה  חשיבות רבה  למקום שבו תבחרו לעבור את הטיפול  וכמובן גם חשיבות למטפלים (מומחים ) שיטפלו בכם. רוצים למצוא את המומחים בתחום  הסרת שיער בפנים בקלות וללא מאמץ ?? כל הפרטים מחכים לכם באתר עם המלצות על המקומות הטובים ביותר והמחירים המשתלמים ביותר.

 

הסרת שיער ברגליים

רוצה להגיע לים ללא כל חשש ? אוהבת לנוע בחופשיות וללא מחשבות ומעצורים יש לנו את הפתרון המושלם בשבילך, כי אנו יודעים שהמראה האסטטי  והחלק הוא המראה הכי נשי  שמרגיש הכי טוב ונכון . אם נתבונן בציר הזמן של ההיסטוריה נוכל לראות שכבר במשך שנים רבות  נוהגות נשים להסיר שיער מהאזורים השונים בגופן על מנת להראות נשיות ולהרגיש חלקות  נשים מסירות בעיקר שיער  מרגליהן  באמצעות אמצעים שונים ומשונים כגון: קרמים להסרת שיער, סכיני גילוח שונים ויקרים, שעוות מסוגים שונים, ישנן אפילו נשים אשר נהגו ונוהגות להסיר את שערות רגליהן עם סוכר חם !! האמצעים השונים הללו הינם רק חלק קטן ממגוון התכשירים והמכשירים הקיימים, אך ממקור ראשון כששאלנו נשים לגבי תהליכים אלו של הסרת שיער בעזרת התכשירים הנ”ל, נתקלנו בתשובות דומות : כואב, מסורבל יקר ולא נעים. השימוש לדוגמא בסכיני גילוח טובים ככל שיהיו, יכול ליצור גירוי בעור,פציעות,חתכים וכיוב’.

דוגמא נוספת היא השימוש בשעווה אשר מסוכנת עד מאוד,עלולה לגרום לכוויות בעור, הבדלי גוונים וכאב.

כמובן שאין ממה להילחץ ואין מה לדאוג, משום שהטכנולוגיה המתקדמת של ימינו  נותנת לנו את האפשרות לשכוח מכל התכשירים הישנים ולעבור עוד היום לטכנולוגיית הסרת שיער ברגליים באמצעות לייזר, הטיפולים האידאלים מלווים במינימום כאב ובמקסימום תוצאות של הסרת שיער  ברגלים לצמיתות. הסרת שיער ברגלים באמצעות טיפול  בלייזר הינו טיפול מאוד נוח, יעיל ומהיר  הטיפול  הינו טיפול חד פעמי שנמשך כ-8 עד 12 מפגשים , הכל  תלוי בכמות ובצפיפות השיער. הטיפול כאמור אינו כואב ויגמור את הסיפור המעצבן אחת ולתמיד.. הסרת שיער בלייזר ברגליים הינה פתרון האידיאלי לכל אלו שנמאס להן  להסיר  שערות באמצעות התכשירים הישנים.

הסרת שיער ברגלים, למה דווקא בלייזר ?
הסרת שיער בלייזר ברגלים במבט לטווח הארוך הינה פעולה משתלמת. לא רק בעובדה שהתפטרת ממטרד השיער ברגלים לצמיתות אלא גם בשל העובדה שבטווח הארוך נוכל להשוות את הטיפול בלייזר  לכל צריכת תכשירים ואמצעי גילוח שונים אחרים ולראות כי הטיפול בלייזר הינו המשתלם ביותר. המחשה קטנה… סכיני גילוח הינם חד פעמיים לכן יש לרכוש ולרכוש ולרכוש כל החיים.

  • טיפול שעווה- כל חודש בחודשו הוצאה שאינה מבטיחה את ההסרה לצמיתות (שוב הוצאה לכל החיים ).

אז עכשיו באמת כשעשינו חושבים ושכללנו את כל התהליך כולו, בדקנו את כלל המקרים ושאלנו את מיטב המומחים, ברור שהדעה הרווחת היא דעה אחת המצביעה על הטיפול של הסרת שיער בלייזר.
בדקנו, חקרנו וכעת אנו ממליצים לך את השוואת המחירים  הטובה בארץ בה  תמצאי את המכון המתאים והטוב ביותר עבורך  הקרוב ביותר למקום  מגורייך.

הסרת שיער לנשים אינפרא אדום

הסרת שיער במפשעה

הטיפול בלייזר הפך בתקופה האחרונה לפופולארי ונפוץ עד מאוד, תרומה גדולה לפופולאריות של הטיפול בלייזר להסרת שיער במפשעה היא האופנה – אופנת הביגוד הנמוך, הביקיני הקטן,התחתון הברזילאי, הג’ינס הנמוך ועוד. האופנה החדשה גררה עמה עוד אזורים בגופנו למכוני הסרת השיער. למרות שאזור המפשעה הינו אזור אינטימי ורגיש פעולת הסרת השיער במפשעה הינה פעולה נפוצה עד מאוד, אל לנו לשכוח כי מדובר בצוותים מקצועיים ומנוסים אשר עבורם זוהי עבודה בלבד ולכן אתם יכולים להרגיש בנוח ובכיף להגיע למכונים ולבצע את הסרת השיער במפשעה.

כמובן  שמדובר באזור  מאוד רגיש ולכן  יש  לבצע את פעולת הסרת השיער במפשעה אך ורק במכונים מורשים, ורק באמצעות מכשירי לייזר עם  תווי תקן רפואיים. קיים הבדל גדול  בין מכשירי לייזר למכשיר להסרת שיער  אינפרא אדום הנושאים תקן FDA לקוסמטיקאיות בלבד. אנא  דרשו מכל מכון לבדוק ולראות  שהמכשור  שברשותם הוא בעל תו תקן רפואי!

מה הדרך הטובה ביותר להסרת שיער במפשעה ?
הסרת שיער במפשעה באמצעות סוכר חם : החסרונות  שבשימוש בסוכר כאמצעי להסרת שיער הם : לא קל להבחין  במרקם  הרצוי, הסוכר רותח ועלול לגרום לכוויות,לא כל כך מתאים לאזורים רגישים.
הסרת שיער במפשעה באמצעות שעווה: יש צורך ב- “לגדל” שיער לקראת ההסרה, לא כל אחת מוכנה ללכת עם שיער מיותר, פעולת התלישה של  השיער מהשורש לא נעימה ואף כואבת, לא כל כך פשוט להכאיב לעצמנו במודע ולכן המון בנות מעדיפות לבקר אצל  הקוסמטיקאית לשם הסרת שיער במפשעה (יקר).

הסרת שיער במפשעה באמצעות סכין גילוח: כאשר אנו מגלחים את השיער עם סכין גילוח  צומחים “קוצים” תוך מספר ימים מועט (תלוי בצפיפות ובכמות הצמיחה של האדם ) הצמיחה החדשה שגודלת הינה בעלת שיער  עבה וקשה דבר הגורם לעובדה שאם לא ראו אז בטוח ירשו שגילחת, הגילוח יכול לגרום גם  לגירודים והגרוע מכל הסכין עלולה לפצוע ולחתוך את עור הרגל.
הסרת שיער במפשעה באמצעות  קרם להסרת שיער: קרם זה אמנם אינו מכאיב אך ברוב  התכשירים הללו  הריח איננו נעים, עלול לגרום לתגובות אלרגיות אצל המשתמש ויקר.
הסרת שיער במפשעה באמצעות  לייזר: בחירת העיצוב המתאים לך. הסרת שיער בלייזר הינה לטווח הארוך ולצמיתות, הטיפול הינו בקליניקה מקצועית עם צוות מומחים שישמח לעזור לך, הטיפול אינו מכאיב ומתאים גם לאנשים עם סף כאב נמוך.

ישנם מכונים שונים אשר נבדלים זה מזה בכמה פרמטרים : הבדלי מחירים, הבדלים במכשור, והבדל בצוותי הטיפול אך  כמו בכל  דבר הנוגע  לגוף שלך,  מגיע  לך את הטיפול הטוב ביותר. וחשוב מאוד כי המרפאה והרופא מתנהלים מולך  בשקיפות מלאה. וכי  את מרגישה בנוח.