כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר

כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הינה המילה האחרונה בענף הסרת השיער. אחוז ההצלחה של ההליך משתנים בהתאם לצבע השערה ולעובי השיער. אצל בעלי עור כהה ישנו שיעור הצלחה של כתשעים וחמישה אחוזים, ואולם אצל בעלי שיער דק וחום שיעורי ההצלחה הם בגובה של עד עשרים אחוזים. גם לצבע העור ישנו תפקיד עיקרי, ככל שהעור יותר כהה, כך סיכויי ההצלחה הם נמוכים יותר וכנראה שידרשו טיפולים רבים יותר.

כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי קרני עור מרוכזות ועוצמתיות אשר שורפת את מרכזי השערות והורסות את הזקיקים מהם גדלות השערות. קרני הלייזר יורות קרני אור אל פנים העור, על אורך קרני האור מחליטים בהתאם לצבע הפיגמנט שנמצא בשורשי השערה, הקרניים נקלטות בפיגמנט ופוגעות בו.

 האם הסרת שיער בלייזר היא לצמיתות?

הריסת זקיקי השיער מונעת את המשך גדילת השיער. אומנם לא בצורה מוחלטת, אך למשך תקופה ארוכת טווח. יש לדעת כי הסרת שיער בלייזר איננה לצמיתות. לאור התהליכים הביולוגיים והתפתחותם של תאים בגוף האדם, השיער גדל שוב, אם כי אחרי טיפול בלייזר זקיקי השערות נחלשים, הצמיחה יורדת, והסרת השיער נשארת לטווחה ארוך.

הסרת שיער בלייזר וללא כאב

האם כואב לעבור הסרת שיער בלייזר?

הליך הסרת שיער בלייזר איננו כואב. שעה טרם הטיפול מגלחים את השערות ושמים ג’ל אלחוש להקטנת הכאבים. לבעלי רגישויות לכאבים כדאי לשים רצועת ניילון מעל ג’ל האלחוש בכדי לגרום לחומר להיכנס אל עומק העור. ישנם מטופלים אשר ירגישו מעט עקצוצים או צריבות בעת ההליך.

למי לא מתאים לעבור הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר איננה מיועדת למי שיש להם שיער שיבה ולמי שיש להם שיער ג’ינג’י. קרני האור לא יבדילו בין צבע העור לבין גוון השיער, לא יצליחו להיקלט בפיגמנט, והטיפול לא יצליח.

לאנשים הנוטלים תרופות רואקטן, תרופות לטיפול באקנה או תרופה כנגד דלקת פרקים, לחולים בויטלגו או למי שיש לו היסטוריה עם הרפס, אין לעשות טיפול הסרת שיער בלייזר. טרם הטיפול יש לתת לרופא המטפל את כל הפרטים הרפואיים שלכם בכדי שיחליט אם אתם מתאימים לעבור את הטיפול.

מהי ההחלמה לאחר הסרת שיער בלייזר?

ההחלמה מן הטיפול היא מהירה וזריזה. מיד אחרי הטיפול ניתן לשוב אל השגרה. לפעמים, יכולה להיות רגישות קלה ואדמומיות. אם הרגישות מעיקה ניתן לשים על האזור ג’ל אלוורה להקלה. יש להקפיד שלא להיחשף לשמש בכדי למנוע כוויות.

מה צריך לעשות לפני הסרת שיער בלייזר?

טרם הסרת שיער בלייזר רצוי לגלח את האזור למשך תקופה ארוכה. הגילוח מעבה את שורשי השיער, וככל ששורשי השיער עבים יותר, כך סיכויי ההצלחה של הטיפול רבים יותר.

מי יכול לבצע הסרת שיער בלייזר?

משרד הבריאות מאשר ביצוע הסרת שיער בלייזר רק לרופאים מורשים או לאחיות המועסקות תחת פיקוח רפואי. טרם אתם בוחרים מכון לשם הסרת שיער, בדקו האם הוא עובד ברישיון של משרד הבריאות, האם עובדים בו רופאים והאם מכשור הלייזר במכון הוא מעודכן ועומד בתקן משרד הבריאות.

הסרת שיער בלייזר המלצות,הסרת שיער בלייזר מחירים,הסרת שיער בלייזר חוות דעת,הסרת שיער בלייזר כללית,המלצות למכוני הסרת שיער בלייזר,הסרת שיער בלייזר לגברים המלצות,הסרת שיער בלייזר מכבי,יצאת צדיק הסרת שיער,הסרת שיער בלייזר אזורים בגוף