כל מה שצריך לדעת על שיער צבוע

כל מה שצריך לדעת על שיער צבוע

כל מה שצריך לדעת על שיער צבוע

שינוי המראה שלך יכול להיות מרענן. התנסות במגמת השיער האחרונה או סטייה מצבע השיער הטבעי שלך היא דרך מהנה ומרגשת ללכת לעדכן את המראה שלך. אבל בכל מה שקשור לטיפול בצבע השיער שלך, יש הרבה מה לקחת בחשבון.

מאיזה מראה ללכת לאיזה קולוריסט לבקר, החוויה כולה יכולה להרגיש כמו עומס מידע. במקרים רבים, לקוחות לטיפול בצבע יוצאים מהסלון ונושמים הקלה כשהם מציגים את ה’עשה ‘החדש שלהם. עם זאת, תהליך הטיפול בצבע השיער שלך לא אמור להפסיק כשאתה עוזב את כסא הסלון. טיפול בשיער שלך כך שהוא יישאר בריא ושומר על הצבע החדש הזה חשוב לא פחות מהטיפול הראשוני.

אבל אל תדאג – אנחנו מכוסים אותך במחלקה זו. במדריך זה נסקור את כל מה שצריך לדעת על שיער שטופלו בצבע, כולל טיפים חשובים לשמירה על צבע.

הבנת שיער שטופל בצבע
מצבעים אופנתיים לדגמים מהודרים ועד להדגשים קלאסיים, יש טונות של אפשרויות בכל הנוגע לטיפול בצבע השיער שלך. כמה מהסוגים הפופולריים ביותר של

טיפולי צבע כוללים:

נקודות עיקריות ונמוכות
נקודות עיקריות ונמוכות הן אפשרויות נהדרות אם אתם אוהבים את המראה הטבעי! האופי הרב ממדי של הדגשים מחקה את וריאציית הצבעים שתתרחש באופן טבעי בשיער.

אם השיער שלך נמצא בצד הקל יותר ואתה משתוקק למגוון וריאציות, ניסוי של אורות נמוכים עשוי להיות האופציה הטובה ביותר. אורות נמוכים מתווספים בדרך כלל לחלק התחתון של השיער שלך, כך שהם מגיעים לשיא מלמטה.

מצד שני, מדגיש יכול להוסיף בהירות לשיער שלך והם מוחלים בדרך כלל על החצי העליון (אך ניתן להוסיף אותם לכל אורכו). נקודות עיקריות ונמוכות הן האפשרויות המושלמות עבור מי שרוצה שינוי מסוים מבלי להצהיר הצהרה נועזת.

צבע All-Over
צבע אובר-ווס מושלם אם אתם אוהבים שינוי. טיפול צבעוני זה מגביר את כל המראה שלך עם גוון חדש. אתה יכול גם לבחור בשכבות הדגשות ותאורה נמוכה על גבי צבעי הכל-כך כדי להוסיף עומק וממד. אפשרות זו פותחת כל מיני אפשרויות אם ברצונך לסטות לחלוטין מצבע השיער הטבעי שלך! רק זכרו: עבדו עם צבע צבעוני מהימן להחליט על צבע (או משולב צבעים) המתאים לגוון העור שלכם.

Balayage
אחת ממגמות השיער הפופולריות יותר בשנים האחרונות, balayage היא טכניקת צביעה שלוקחת בחשבון את הצורה הטבעית של השיער שלך כדי למקם אסטרטגית דגשים. המילה “balayage” היא צרפתית ל”טאטא “- וכך בדיוק מוחל הצבע. חובבי צבעים מיומנים מציירים את הדגשים באופן שנראה טבעי וממקסם את הברק כאשר האור פוגע בשיער. כאשר עושים זאת נכון, balayage הוא דרך יפה, רכה, למראה טבעי להוסיף מעט קלילות לשיער.
אומבר
אומבר היא טכניקת צבע שיער בה הצבע עובר לאט לאט מגוון אחד למשנהו משורשים לעצות. הסגנון הנפוץ ביותר הוא שורשים כהים וטיפים בהירים יותר. Ombres יכול לנוע בין מראה עדין וטבעי למודגש וחד, בהתאם להעדפתך. יתרון עצום של טיפול צבע זה הוא תחזוקה נמוכה, במיוחד אם צבע השורש הוא הצבע הטבעי שלך. כאשר השיער שלך צומח, האומבר פשוט יצמח איתו.
כיסוי אפור
אף על פי ששיער אפור וכסף הפך לטרנדים משלהם, ייתכן שתעדיף לכסות את הגדילים האפורים שלך על ידי צבע המטפל בהם כך שיתאים לשאר השיער שלך. כיסוי אפור הוא תחזוקה גבוהה יחסית, אם כי הוא פחות מצבע כללי מכיוון שלא כל שיער מטופל (ברוב המקרים).
כיצד לטפל בשיער צבעוני
הפחת את השימוש בחום
מכיוון ששיער שטופלו בצבע נוטה להיות שביר מעט יותר משיער לא מעובד, חשוב להיות עדין בעיצוב חום. ייבוש מכה, סלסול והחלקת שיער ללא מגן חום מתאים עלול לגרום לנזק בלתי הפיך, ובסופו של דבר, לשבירה. אם אפשר, הגבל את תדירות עיצוב החום שלך פעם בשבוע. כאשר אתה מעצב את שיערך בחום, דאג להשתמש במוצר איכותי להגנת חום כדי למזער נזקים.
מצב עמוק באופן קבוע
טיפולי צבע עלולים להשאיר את השיער בתחושה יבשה ושבירה, לכן חשוב להחזיר את לחות השיער על ידי שימוש קבוע במרכך עמוק. זה יכול להיות בצורה של מרכך עזיבה, מרכך עמוק מסורתי לשימוש במקלחת, או מסיכת שיער. מוצרים אלה מוסיפים לשיערך חומרים תזונתיים נחוצים ומסייעים להרוות את הטרסות הצמאות שלך. הקפידו להשתמש בטיפול כזה מדי שבוע, או לפי הצורך. אם הקרקפת נוטה להיות בצד השומני, התמקד את המוצר בקצוות שלך – ככל הנראה זה המקום שהשיער שלך זקוק ללחות ביותר בכל מקרה. בכלור, חבשו כובע שחייה או הכניסו את השיער לחמניה והימנעו מהצלת הראש. ככל שאתה עדין יותר עם הטרסים היקרים שלך, כך הם יהיו בריאים יותר.

גימור מסתיים באופן קבוע
בין אם השיער שלך מעובד ובין אם לאו, קצוות מפוצלים ושבירה הם טבעיים. מכיוון ששיער מעובד נוטה להתייבש ביתר קלות, יש לקצץ אותו באופן קבוע בכדי לשמור על קצוות יפים ובריאים. היפטרות מאותם קצוות יבשים תשפר את המראה הכללי של השיער שלך. זה גם חכם לדון ביעדי השיער שלך עם המעצב שלך, כך ששניכם תואמים את הכיוון שאתה רוצה לקחת את השיער שלך. לדוגמא, אם המעצב שלך מודע לכך שאתה מנסה להצמיח את שיערך, עליו לקחת זאת בחשבון בעת ​​גזירת השיער. אם אתה קובע משטר זמירה קבוע, רק זמירה של מעט כל פעם תהיה יעילה.
הגן על הטרסות שלך
יש טונות של כימיקלים ואלמנטים שאיתם אתה בא במגע מדי יום שעלולים להזיק לשיער שטופלו בצבע. נסה להיות מודע יתר על המידה לכל נזק אפשרי: אם אתה מתכוון לבלות את היום בשמש, נסה לזרוק כובע חמוד כדי להגן על שיערך מפני הקרניים המזיקות. אם אתם הולכים לשחות בבריכה שטופלה בכלור, חבשו כובע שחייה או הכניסו את השיער לחמניה והימנעו מהצלת הראש. ככל שאתה עדין יותר עם הטרסים היקרים שלך, כך הם יהיו בריאים יותר.

כיצד לשמור על צבע השיער שלך
ברוב המקרים זה לוקח שעות זמן וגוש משמעותי מתלוש המשכורת שלך כדי לטפל בצבע לשיער שלך – אז למה לתת לו לדעוך? יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שהמנעולים הצבעוניים שלך יישארו תוססים יותר. חלק מהטכניקות היעילות ביותר לשמירת צבע הן …
השתמש במוצרי מגן
למרבה הצער, לא כל מוצרי השיער מיועדים לשיער שטופלו בצבע. כמה מרכיבים קשים עלולים לגרום לדהייה מוקדמת. כדי למנוע נזק או הפשטה של ​​צבע השיער החדש שלך, חפש מוצרים שתוכננו במיוחד לשיער שטופלו בצבע.

שמפו בתדירות נמוכה יותר

גם אם כבר מצאת שמפו ומרכך נהדר ידידותי לצבעים, שקול לשטוף את השיער פחות. השארת אותו לבד כמה שיותר יעזור לצבע להחזיק מעמד זמן רב יותר, כלומר פחות זמן סלון ויותר זמן להשוויץ בגוון שלך. אם אתה זקוק לעזרה קטנה בשמנים בנויים בימים שאינם שוטפים, ייבש שמפו יבש ידידותי לצבע.
הפחת את הטמפרטורה מים חמים במיוחד עלולים לגרום לצבע דהוי, גם אם אתה משתמש במוצרים הנכונים. מים חמים פותחים את לציפורן השיער, מה שמאפשר לצבע לברוח מהר יותר. היצמדו למים פושרים או קרים במידת האפשר!

כיצד לבחור את המוצרים המתאימים לשיער שטופל בצבע
עם כל כך הרבה מוצרים בשוק, זה יכול להיות קשה לנפות ולמצוא את המוצר המושלם לשיער שלך שטופלו בצבע. כדי לעזור לך, ריכזנו עבורכם רשימה של מרכיבים המשפרים צבע:

• קולגן הידרוליד: מרכך מגן שנוצר מתרכובות מחזקות כמו אלה שנמצאות בעצמות ובעור
• תמצית קליפות מגנוליה: שמן אתרי בעל תכונות נוגדות חמצון להגנה מפני נזקי UV וסביבה
• תמצית עלים מגנוליה: משכך לחץ טבעי המרגיע את השיער והקרקפת
• תמצית פרחי מגנוליה: משפר צבעים חסר משקל ולא קבוע שמבהיר באופן טבעי גוונים בלונדיניים

צבע לשיער,שיער,מחליק שיער,תוספות שיער,מסכה לשיער,פן לשיער,צבע שיער,החלקת שיער,מסלסל שיער,שטיפה לשיער,קשת לשיער,שיער נולד,סרום לשיער,צבע לשיער לוריאל,שיער מתולתל,צבע לשיער ללא אמוניה,אומברה בשיער,מוצרי שיער,מברשת שיער,קרם לשיער מתולתל,פסים בשיער,קרה בשיער,ווקס לשיער,קרם לשיער,שיער דליל,סיכה לשיער,שיקום שיער,חמצון שיער,מחליק שיער מומלץ,גומיה לשיער,שמפו לשיער שומני,קטלוג צבעי שיער חומים,ג ל לשיער,קליפס לשיער,ספריי לשיער,שיער לבן,שמן זית לשיער,שיער בלונדיני,קשקשים בשיער,הכל לשיער,צבע אפור לשיער,ספריי צבע לשיער,רולים לשיער,חימר לשיער,גוונים בשיער 2020,טבלת ערבוב צבעים לשיער,החלקה לשיער,צבע חום לשיער,אמפולות לשיער,תוספות שיער מחיר

דאגות נפוצות לשיער שטופל בצבע
למרות שטיפולי צבע הם דרך מהנה להחליף את המראה שלך, הם מגיעים עם כמה חסרונות שיש לקחת בחשבון. אל תפחד – לכל חסרון יש טיפול נגד שיעזור לשמור על שיערך בריא ותוסס.
שיער יבש ופגום
אם תזניח את שיערם לאחר שיצאת מהסלון, ייתכן שיהיה לך בעיה כלשהי. אבל אם תשקיע במוצרים הנכונים ותשתדל להחזיר את בריאות השיער שלך, בסופו של דבר תהיה לך שיער בריא אפילו יותר ממה שהתחלת איתו.

מעל הכל שמור על לחות לשיער והאזין לסימנים שהוא נותן לך. לדוגמא, אם הקרקפת הופכת לשומנית יותר מהר, הימנע מלחות לחות העליונה של שיערך. מצד שני, אם אתה מבחין כי הקרקפת שלך הופכת יותר ויותר יבשה ומגרדת, החל טיפול לחות מהשורשים שלך לטיפים שלך. היה מודע למה שהשיער שלך אומר לך ולמד כיצד להגיב בצורה הטובה ביותר כדי שתוכל לרפא כל נזק שוטף ולהימנע מנזק עתידי.
צבע דוהה
אף על פי שאף טיפול בצבע אינו קבוע לחלוטין, ישנם דברים שתוכלו לעשות בכדי להקטין באופן דרמטי את דהיית הצבע שלכם. שימוש במוצרים הנכונים, הימנעות ממים חמים והגנה על שיערך באופן כללי הם כל הטיפים החשובים לשימור צבע השיער. כל פעילות הכרוכה בפתיחת פיר השיער מסכנת אותך באובדן צבע!

כל מה שצריך לדעת על שיער צבוע