סוגי שיער כל מה שרצית לדעת

סוגי שיער כל מה שרצית לדעת

סוגי שיער

ישנם סוגי שיער שונים בשוק, אנו  נותנים לך את כל המידע על סוגי שיער אלה על מנת לתת לך את ההבנה כאשר תשבי מול איש מקצוע שיסביר לך איזה סוג תוספת שיער הכי נכון לסוג השיער שלך!

  • שיער רוסי: השיער הרוסי נחשב לשיער המפואר ביותר בעולם, הגורמים הגנטיים ותנאי האקלים תורמים לו לקבל את התואר. השיער הרוסי מגיע מאזור סיביר הקרה והשטחים הצפונים של רוסיה ונשאר במצב הגולמי שלו מה שמבטיח כי השיער  לא עובר שום תהליך של צבע או של התערבות כימית כזו או אחרת. כל הגוונים שלו הם טבעיים והמרקם הוא בד”כ חלק או מעט גלי. בארץ שלנו משתמשים בו פחות וזאת כי השיער הרוסי דק יותר מהשער הישראלי ולכן לא מתאים לרוב הנשים בישראל, הוא יקר מאוד ומגיע בהזמנה מראש של הלקוחה. אם את מעוניינת לעשות הארכת שיער או מילוי שיער רוסי את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ עם איש מקצוע מומחה על מנת שיוכל לאבחן את שיערך ולהתאים לך את סוג השיער שיתאים למרקם ולמבנה השיער שלך.

סוגי שיער

  • שיער אירופאי: בדומה לשיער הרוסי, נחשב השיער האירופאי לשיער איכותי המגיע מאזורי אירופה השיער האירופאי נגזר מקוקו אחד ואינו תערובת של כמה ראשים מה שמעלה את הרמה שלו יותר. תנאי האקלים באירופה מטיבים עם השיער האירופאי, הוא מגיע טבעי לחלוטין ללא התערבות של צבע או חומר כימי אחר, המרקם שלו חלק תנועתי עד גלי  ולפעמים אף מתולתל.בשל איכותו וטיבו הוא מאוד פופולארי לפאות ולנשים אשר יש להן שיער דק ומעוניינות במילוי שיער או מילוי והארכה על ידי שיער אירופאי. השיער יקר ומגיע בהזמנה מראש של הלקוחה. אם הינך מעוניינת במילוי, הארכה, עיבוי בתוספות שיער אירופאי את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ עם איש מקצוע מומחה על מנת שיוכל לאבחן את שיערך ולהתאים לך את סוג השיער שיתאים למרקם ולמבנה השיער שלך. 

 

  • שיער ברזילאי:  שיער המגיע מאזור דרום ברזיל, זהו סוג שיער איכותי. השיער הברזילאי הוא יפה ומבריק ומגיע באורכים ארוכים ומגיע בעיקר גלי עד מקורזל זהו סוג שיער אשר מתאים לסוג שיער הישראלי ומומלץ לבעלות שיער גלי-מקורזל. אם הינך מעוניינת במילוי, הארכה, עיבוי בשיער הברזילאי את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ עם איש מקצוע מומחה על מנת שיוכל לאבחן את שיערך ולהתאים לך את סוג השיער שיתאים למרקם ולמבנה השיער שלך.

 

  • שיער אוזבקי: שיער המגיע מאזור אירופה היפה ונחשב לאיכותי מאוד, זהו סוג שיער אשר מתאים יותר לנוף הישראלי מכיוון שהשערה האוזבקית הינה שיערה עבה יותר מהשיער הרוסי. שיער זה מגיע גם הוא טבעי ואינו עובר שום תהליך כימי. לכן נשאר במצב הגולמי שלו עד שמגיע לראש הלקוחה. אם את מעוניינת לעשות הארכת שיער או מילוי שיער בשיער אוזבקי את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ עם איש מקצוע מומחה על מנת שיוכל לאבחן את שיערך ולהתאים לך את סוג השיער שיתאים למרקם ולמבנה השיער שלך.

 

  • שיער סיני: השיער הסיני מגיע מאזורי סין וקיים בכמויות מסחריות. הגורמים הגנטיים שלו ותנאי האקלים בהם הוא אורך לא תורמים לא ובעיקר מביאים אותו להיות למטה בשרשרת איכויות השיער וזאת מכיוון ששיער זה נוטה להקשר מאוד, להתייבש, אינו מחזיק זמן רב על ראש הלקוחה ולאחר 2-3 חפיפות הלקוחה כבר יכולה להרגיש את טיב השיער שהופך להיות מרדני. שיער זה אינו מתאים לאקלים ולסוג שיער הישראלי ולכן לא מומלץ להשתמש בו!

 

  • שיער הודי:  זהו סוג השיער הנפוץ ביותר ואינו נגזר בקוקו אלא ע”י סירוק ומשם נלקח ונאסף לקוקו מה שאומר כי האורכים בסוג שיער זה שונים בין אחד לשני ולכן שיער זה נמצא למטה בשרשרת איכויות השיער. שיער זה נוטה להקשר ועושים ממנו בעיקר טרסים. סוג שיער זה אינו מומלץ ואינו מתאים לשיער הישראלי.