צבעי שיער שונים

צבעי שיער שונים

צבעי שיער שונים

ובכן, חיפשתי זמן רב באינטרנט מידע על אנשים שניסו צבעי שיער שונים לצבעים זמניים וקבועים – במיוחד בצבע ורוד וסגול. לאחר הגלישה באינטרנט, ההמלצה העיקרית היא Crazy Color לצביעה זמנית.

 

 

קניתי קרייזי קולור בקנדיפלוס ורוד ולבנדר וחשבתי שאנשך את הכדור ואנסה אותו. האמת, לא התרשמתי. ההוראות מציינות את השימוש בשיער מואר – מתאים לשיער שלי כיוון שאני תמיד בלונדינית. לאחר השימוש בוורד קנדיפלוס והשאיר למשך 30 – 45 דקות מומלצות, שטפתי אותו ולא היה שום שמץ של ורוד – מאוכזב מאוד 😦

לאחר מכן נתתי לבנדר, לאחר שראיתי את שיגעון “צבע הגלידה” סוחף את עולם הסלבריטאים (קלי אובורן והלן מירן בכדי לקרוא לחביבותיי), שיער לילך תמיד היה אהוב. השארתי את הצבע שוב למשך פרק הזמן המוצע ושוב התאכזבתי. פעלתי לפי ההוראות ומרחתי במברשת גוון באופן שווה, אולם כששטפתי את הצבע נראה היה שזה לקח רק את החלק הקדמי ואת קצוות השיער שלי (למרבה הצער האזורים הפגועים ביותר).

לכן, לאחר שהכרזתי בחריפות מלחמה נגד קרייזי קולור בגלל התוצאות המאכזבות שלהם, התחלתי לחפש אחר צבע זמני אחר (דבר שהייתי מציע בחום לאלה שאינם אמיצים מספיק כדי להגיע ישר לקבע). השני בעל הדירוג הגבוה ביותר היה צבע השיער של לה ריץ ‘כיוונים.

LaRiche Directions צבעי שיער

הצבע שרציתי ללכת היה לילך חיוור או ורוד פסטל, אך האישה בחנות הציעה שאשיג תוצאות טובות יותר אם ארכוש צבע כהה יותר ואשאיר אותו למשך פרק זמן קצר יותר, במיוחד בגלל שאני מורחת לשיער שטופל מראש. השתמשתי בסירי לילך וציפורן ורוד (eeek) והגשתי מחצית מזמן הפיתוח המוצע. מרחתי את הצבע גם על תוספות בלונדיניות אקונומיות – כמעין ניסוי כדי לראות אם אקבל צבע אחיד, או שזה היה רק ​​השיער שלי שנתן תוצאות מטושטשות.

כששטפתי את הצבע הורוד של הציפורן הייתי מאוהב בתוצאת הצבע. זה נתן את הגוון המושלם של ורוד פסטל וצבע אחיד בכל רחביו, גם על התוספות. בן הבית שלי מרח את צבע הלילך על קצות שערה הצבוע לטבול והיה מאוהב באותה מידה בצבע – אף על פי שהשאירה את שלה במשך כל הזמן המתפתח.