LaRiche Directions צבעי שיער

LaRiche Directions צבעי שיער

LaRiche Directions צבעי שיער

אני מתה על שיערי עם כיווני לה-ריש כבר למעלה מעשר שנים. אפשר לומר שאני מכורה גוסס לשיער!

הכל התחיל בצבע אחד בלבד בקצות, בערך כמו מראה אומברי – אבל זה התקדם לכל הראש שלי, ל -2 צבעים ועכשיו אני מרבה לעבור בין 3 צבעים ל -6! כן קראתם נכון, 6 צבעים!

סגול הוא בהחלט הצבע העיקרי שלי. אני מתכוון שהכל התחיל בכך שמתתי את השיער שלי כחלק מהמודעות לאפילפסיה. לאלו מכם שלא יודעים, יש לי אפילפסיה קשה ולא נשלטת ואתם יכולים לקרוא עוד מהסיפור שלי על זה

בכל אופן זו הייתה תחילתו של מסע גוויעת השיער שלי. זה נראה בערך כך:

מאז אני די ידוע בזכות המודעות שלי לאפילפסיה וגיוס כספים ושיערי הצבעוני. זה הקטע שלי. החלק הכי טוב הוא כאשר האנשים שלדעתי סביר להניח ששונאים את זה ניגשים אלי ואומרים עד כמה הם אוהבים את זה. זה די מפתיע באמת. ברור שיש אנשים שחושבים ואומרים ההפך, אבל הם בדרך כלל טרולים ברשתות החברתיות ולכן אני מתעלם מהם. אני אוהב את השיער שלי ולכן לא אכפת לי אם לאחרים זה לא. אני מרוצה מהתדמית והסגנון שלי.

היה לי עד שרציתי סגול בהיר יותר השתמשתי בקופסאות צבע, ואני כן אוהבת צבע ארגז טוב אבל גיליתי שלמרות שהם עושים עבודה טובה, הם פשוט לא נותנים את המראה הסגול ה”אלטרנטיבי “הבהיר הזה לשיער שלי שרציתי והם בהחלט מייבשים לך את השיער. חיפשתי באינטרנט צבע עדין יותר ושם מצאתי כיווני לה ריש. אם לא השתמשת בהם בעבר (לא משנה אם אתה רוצה סגול או כל צבע אחר של הקשת) אתה צריך.

הצבעים מגיעים ב -36 גוונים מפילארבוקס אדום ועד ירוק אלפיני ועד ורוד פלמינגו ולא נשכח שזיף ולבנדר! בנוסף לכך אתה יכול למעשה לערבב את הגוונים יחד כדי ליצור צבע מותאם אישית משלך. הם ידידותיים לטבעונים ולא נבדקים על בעלי חיים. המגוון שלהם כולל אפילו מגוון טונרים ושמפו ומרכך הגנה על צבעים מיוחדים.

 

הצבעים כולם מגיעים בסיר קטן של 88 מ”ל, בו תסתכלו ותחשבו שזה לא מספיק אבל זה הולך רחוק מכפי שאתם חושבים. יש לי שיער ארוך שיורד למחצית הגב שלי וזה לוקח 3-4 סירים וזה די טוב. הצבעים הם ‘קבועים למחצה’ אך הם עמידים לאורך זמן ובדרך כלל שלי נשארים בהירים בסביבות 3-4 חודשים, ואז הצבע הולך ונמוג והשיער שלי צמח כך שהנושא הוא יותר שורשי.

אני מקבל את הצבע שלי מ- hairguide.co.il כאן:
לחץ על התמונה למעבר לדף

צבעי שיער

מה שאני אוהב בצבעי לה ריש הכיוונים זה שהם התניה. השיער שלי מרגיש הכי טוב אי פעם, הרבה יותר טוב מאשר כשהשיער שלי היה אפילו טבעי. אני כן מלבין את השיער כיוון שהשיער הטבעי שלי הוא חום כהה / שחור וכדי לקבל את הבהירות אני צריך להלבין קודם. עם זאת צבע לה עשיר הוא כה מזגן לאחר שצבענו מעל האקונומיקה השיער שלי חזר למצב נהדר. בהתחלה פחדתי מהלבנה אבל אני לא צריך לדאוג, היום אני מלבין וצובע בביטחון ללא דאגות בכלל. La riche מוכרים גם אקונומיקה במגוון המוצרים שלהם כערכה. יש 2 חוזקות שונות של 30% ו -40%, כך תלוי כמה כהה ובאיזה מצב להתחיל עם השיער שלך אתה יכול לבחור איזה כוח מתאים לך ביותר. באתר האינטרנט שלהם la rich ממליץ באיזה שימוש יש לי צילום מסך שמציג תרשים עבורך כאן:

 

כל ערכה כוללת אקונומיקה אבקה, מפעיל חמצן קרם, סיר, כפפות ומברשת. אני ממליץ לקבל את אקונומיקה לה-רייך בניגוד לאקונומיקה של מותג אחר בניסיון הראשון שלך.

תוכלו למצוא את האקונומיקה כאן

נפח 30%

נפח 40%

שיטת היישום היא ממש קלה. (אם אתה צריך להבהיר את השיער שלך, עשה זאת בהוראות הראשונות ובערך בערכה) כדי להחיל צבע פשוט …

צבע כתום

שטפו את השיער עם שמפו מאוזן PH (זה למרות שזה לא מומלץ) La riche מוכרים שמפו טרום צבע משלהם שניסיתי ועובד מצוין. לפעמים אני מתגעגע לצעד הזה והתוצאות לא משתנות יותר מדי אם כי נראה שהצבע מחזיק מעמד זמן רב יותר כשאני משתמש בזה.

שיער יבש באופן טבעי או עם מייבש שיער.
החל צבע בעזרת מברשת, וודא שאתה הולך ישר לשורשים. כשאת מצחצחת את זה זה קצת יקציף וזה בסדר. זה ייקח תרגול ואני ממליץ על 2 מראות ואולי זוג ידיים נוספות מחבר בכוננות בפעם הראשונה שלך. אחרי שתעשה את זה כמה פעמים אתה תהיה מקצוען ומסוגל לעשות את עצמך.
ברגע שהשיער שלך מכוסה בצבע, השאיר בין 15-30 דקות, תלוי בכמה בהיר אתה רוצה את הצבע שלך … אני בדרך כלל משאיר את שלי למשך 30 הדקות המלאות. אם יש לך כובע מקלחת אתה יכול לכסות את השיער עם זה וזה ישמור על חום ולכן לפתח את הצבע מהר יותר, עם זאת אני פשוט משאיר את שלי פתוח.
שטפו היטב את ההוראות מהשיער עם מים חמים. באופן אידיאלי, עשה זאת הרחק מהפנים והגוף (לא במקלחת מכיוון שאתה עלול בסופו של דבר עם גוף צבעוני!).
La riche עכשיו אומרים להתייבש ולעצב כרגיל אולם בדרך כלל אני מוסיפה מעט שמפו ושוטפת את השיער כרגיל.
ואז יבש ועיצוב וסיימת!
אז מה ההצעות, הפריצות והטיפים שלי למות שיערך?

קנו כמה כפפות. הם לא מגיעים עם הצבע, אבל אני בהחלט ממליץ להשיג. הם ממש זולים (אני מקבל את שלי מחנות הלירות) וכדאי מאוד להשיג שכן זה יחסוך לך ידיים צבעוניות בהירות שדורשות ניקיון רב!

יש מגבת ובגדים גוססים לשיער. צבעים אלה מוכתמים כמו CRAZY. לכן הם כל כך טובים בלהתמיד. אתה תתקשה להוציא את זה מהשיער שלך שלא לדבר על אם תקבל את כל המגבות הלבנות היפות שלך ואת החולצה הנחמדה שלך. מצא מגבת ישנה או 2, קח כמה בגדים ישנים שלא אכפת לך אם הם יתכסו בצבע שלא ייצא (יש לי סט שאני לובש בכל פעם שאני צובע את השיער וגם חלוק ישן. הכן את הסביבה שלך בעיתון כלשהו כשיש לך סירים צבעוניים פתוחים.

שטפו את השיער לפני תהליך הגסיסה. אבל לא להתנות. מרכך מכסה את השיער בשכבה משיי ואתה לא רוצה את זה … אתה רוצה שהשיער שלך יהיה מייבש כך שהצבע ייבלע בזקיקים.

צבע ןרוד

ככל שהבסיס איתו תתחילו בהירים יותר, כך תשתכר צבע טוב יותר ונאמן יותר לגוון שתראו באמבטיה שתקבלו. אני תמיד מלבין את השיער כיוון שהשיער הטבעי שלי הוא חום כהה / שחור ועם שיער מולבן אני מקבל צבע חי באמת. ברור שאם כבר יש לך שיער בלונדיני מקסים לא תצטרך לעשות את זה בכלל!

הכינו גוונים בעצמכם כיווני La riche מגיעים במגוון גווני פסטל שכבר עשויים, אך כדי לחסוך לכם כסף בטווח הארוך, השקיעו בצבע הרצוי והדללו עם כל מרכך לבן בכדי לקבל את אותה התוצאה אך בפחות כסף. כך למשל אם אתם רוצים צבע לילך אז קנו את הסגול הכהה ואז דיללו עם המרכך – הצבע הולך רחוק יותר ותקבלו את הצבע הרצוי.

אחסן נכון הם מציעים שכל צבע שנשאר נמשך בין חודש לחודשיים, אבל למעשה היו לי כמה ששכחתי שנשארו מלפני קצת יותר משנה והשתמשתי בזה על השיער שלי בלי בעיות. אם אתה באמת מודאג אז בדוק קצת ואם זה עובד שלך מוכן ללכת!

אל תשטפי את השיער כל יום. אני בדרך כלל נגד זה מכיוון ששטיפת השיער שלך מדי יום מוציאה את השמנים הטבעיים והשיער שלך צריך לייצר אותם כדי להישאר חזקים ובמצב טוב. על ידי שטיפת השיער שלך כל יום אתה לא רק פוגע בו אלא אם אתה צובע את השיער שלך אז הוא ידהה ממש ממש מהר. אם אתה צריך, השקיע בשמפו יבש. שטפו את השיער כל 4/5 ימים עם שמפו ומרכך הגנה על צבע.

אל תיישר חם מדי. אם אתה משתמש במחליקי שיער אז היזהר ואל תשתמש בהגדרה העליונה – אם עדיין לא עשה זאת, החלף את המחליקות שלך לכאלה שיש להן בקרת טמפרטורה ושמור עליהן מתחת ל 100 מעלות

מלא את זה. אם הצבע שלך מתחיל לדעוך, הוסף מעט צבע למרכך כאשר אתה שוטף את השיער כל שבועיים.

צפה בו בריצה. לפעמים שיער צבעוני חדש יכול לדמם כאשר הוא רטוב, לכן וודא שהשיער יבש לחלוטין לפני שינה או ללבוש בגדים בהירים. בדרך כלל אני ישן עם מגבת מעל הכרית אם השיער שלי רטוב.

אני מקווה שנהנית מבלוג זה ושהוא מכסה מספיק כדי לגרום לך לחשוב כמה צבע השיער מדהים של לה ריש הוא מדהים.